SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

RENASANS KREDİ DANIŞMANLIK: Yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile sizler için 29 banka arasında en düşük faizle ne kadar kredi alabileceğini hesaplar ve verdiği danışmanlık hizmeti ile minimum 1 Saat maksimum 48 saat içerisinde sonuç almanızı sağlar. Bankacılık KKB teknolojik altyapısı güçlü, krediler konusunda en etkili ve sektörünün lideri kredi danışmanlık merkezidir.

KREDİNİZ KULLANDIRILMADAN HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEZ: Sistemimizden ücretsiz kredi hesaplama kolayca yapabilirsiniz. İhtiyaç, konut, taşıt ve BAĞ-KUR ipotekli bireysel kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız veya kredi alamıyorum, kredim çıkmıyor, kredi başvurum olumsuz sonuçlanıyor gibi RET cevapları alıyorsanız, kişiye özel danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Size özel hizmet verecek kredi müşteri temsilciniz kredi başvurunuz ile doğrudan ilgilenerek kredinizin onaylanmasında, bilgilerinizin korunmasında ve en düşük faizden kredi almanıza avantajı sağlanmasında referans olacaktır.