HİZMET BEDELİ

Sistemimizde tamamen sizlerle ilgili olarak tüm güvenlik önlemleri alınarak hizmet sağlanmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle yasal mercilerden talep edilmediği takdirde kimse ile paylaşılmaz. Söz konusu kredi başvurunuzdan sonra tüm olumlu olumsuz sonuçlarınız ile ilgili SMS, mail veya müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirilme yapılmaktadır. Ön onay alan müşterilerimiz kredisini kullandıktan sonra ödeyecekleri hizmet bedeli ile ilgili olarak bu aşamada bilgilendirilmektedir.

Söz konusu şartlar sizlere uygun olması durumunda gerekli evraklarınız tarafımıza elden, mail veya faksla ulaşmasını müteakip 1 - 48 saat arasında kredi sonucu ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Kredisi hazır olan müşterimiz ofise davet edilerek krediye onay veren bankaya bir personelimizle intikali sağlanacak olup sizlere imza aşamasında destek olacaktır.

Tüm işlemler sonuçlandıktan sonra kredinizin ödemenizi gişeden alırsınız ve sizlere refakat eden müşteri temsilcisine daha önce sizlere belirtilen hizmet bedelini ödersiniz ve arzu etmeniz durumunda sistemimizde yer alan KREDİ GERİ ÖDEME HATIRLATMA modülü vasıtasıyla, kredi geri ödeme günleriniz SMS ile hatırlatılma tanımlaması yapılabilmektedir.

Şartları iyi olan müşterilerimizin konut kredilerinde Eksper değerinin % 50 si kadar ve sıfır araç kredisinde % 50 lik kredi kullanımlarında HİZMET BEDELİ YOKTUR.